• Course Code:  RV04

 • Term:  Summer 2017

 • Start Date:  Aug 29 2017

 • End Date:  Dec 20 2017

 • Enroll by:  Dec 15 2017

 • Duration:  17 weeks

 • Course Author(s)
  Ентоні Хедлі та Олександр Назаров

This course has ended

Filming and editing750x195

Зйомка та монтаж: iсторії людей з травматичним досвідом

Summer 2017

 • Simon
  Simon Hustings
  Instructor
 • Tony
  anthony Headley
  Instructor
 • Circles
  Thomson Foundation
  Instructor
 • File 000
  Oleksandr Morozis
  Instructor

Description

Протидіяти сплеску 'пост-правди' та фейкових новин можна тільки за допомоги якісної журналістики, що ґрунтується на перевірці фактів та  джерел, повазі до прав тих, чиї життя найбільше наражаються на небезпеку. 

 

Проект «Голос місцевих ЗМІ» провів цілу серію тренінгів з підготовки репортажів, щоб підвищити якість матеріалів на конфліктно–чуттєві теми, зокрема, щоб сюжети відповідали основним правилам журналістики та базувалися на надійних джерелах та перевіреній інформації, чітко відокремлювали факти від коментарів, гарантували безпеку джерел та журналістського дослідження.

 

Цей курс розповість - як, коли, хто, що і де -  висвітлює тематику ВПО. Ви дізнаєтесь про найкращі практики, яких необхідно дотримуватись усім, хто долучається до підготовки телевізійних сюжетів. Яким чином знімати та показувати людські трагедії? Кому довіряти у сюжеті, що розгортається дуже швидко? Яким розповідям потенційно травмованих людей вірити, яким ні? Де та межа, яку слід провести при висвітленні людських страждань?                  

 

Використовуючи справжні історії ВПО, ми розберемо епізоди і обговоримо методи, до яких ми вдалися для оповідання історій, зйомок відео ряду, зйомок декількома камерами, а також техніку відео монтажу та надамо інші поради. Сподіваємося, що поради та коментарі цього курсу стануть вам у нагоді для підготовки майбутніх сюжетів.

Наприкінці курсу у вас буде завдання сформувати власний відеоряд, використовуючи наданий нами відзнятий матеріал.

Цей курс рекомендується як для операторів, так і для редакторів і журналістів та всіх кому цікава відео зйомка.

 

Модуль 1

У складних, пост-стресових ситуаціях як можна розповісти про ВПО без прямого інтерв’ю,  щоб не травмувати їх ще більше? Ми покажемо вам один ефективний метод оповідання за участі третьої сторони для підготовки огляду скрутної ситуації ВПО.

 

Модуль 2

Ми обговоримо метод висвітлення свідчень, історій та прав ВПО.  Розкажемо про продуманий та зважений підхід для підготовки сюжетів про людей з особливими потребами.

 

Модуль 3

Цей модуль фокусується на тому як знімати людей, які у життєвій скруті, які постраждали від насильства або зазнали травм, як знімати дітей. Розкажемо чим керуватись під час підготовки фінального тексту для сюжету, важливість співставлення почутих розповідей та фактів,  якими методами користуватись для досягнення поставленої цілі.   

×
One Last Thing!

Check your email inbox and click on the email verification link we just sent you.

If it doesn’t reach your inbox in a few moments, it might be in your spam folder. Don’t forget to add our email address to your contacts if it did end up in spam! That’ll make sure it doesn’t happen again.

As soon as you’ve verified your email, you’ll be able to continue.


Continue

×

Confirm Payment

Payment Unavailable. Try again later.

Зйомка та монтаж: iсторії людей з травматичним досвідом

Free


Credit Card
PayPal