• Course Code:  TM18-EUUA-01.1UKR

 • Term:  Self paced

 • Open for Enrollment

 • Self-paced

 • Course Author(s)
  Олександр Назаров
Course title mojo ua5

Мобільна журналістика та сторітелінг

Self paced

 • Circles
  Thomson Instructors
  Instructor

Description

Якщо у вас виникли труднощі із реєстрацією на цей курс, зв’яжіться, будь ласка, з технічною підтримкою vira.tubaltseva@gmail.com

 

ЗАГАЛЬНИЙ ОГЛЯД КУРСУ

 

Ви навчитесь створювати якісні відеоролики, фото, та мультимедіа лише за допомогою смартфонів. 

 

Цей курс покликаний зробити студентів, професійних журналістів, та всіх бажаючих повністю незалежними та автономними при створенні власного контенту.

 

Здобуті знання допоможуть вам створювати контент максимально доступним, гнучким та швидким способом. 

 

Олександр Назаров - інструктор

 ОЛЕКСАНДР НАЗАРОВ, ваш інструктор курсу, телережисер та відеооператор з великим досвідом створення різноманітних фільмів для різних галузей.

Основними предметами його документальних досліджень є події під час Революції Гідності, анексія Криму та військовий конфлікт на Сході України, внутрішньо переміщені особи (ВПО), біженці, реабілітація військових, реформи в Україні. 

В цьому курсі до Олександра приєднались експерти, які в своїй роботі звертаються до мобільної журналістики як до засобу висвітлення подій в Україні та у світі.НАТАЛКА ГУМЕНЮК - експертка
Українська журналістка, 2013 - 2020 рр. – спецкореспондентка hromadske, 2015 - 2019 рр. голова ГО “Громадське телебачення”. Наталка спеціалізується на міжнародній політиці та конфліктах. Як репортерка працювала в понад 60-ти країнах світу. Авторка книг “Майдан Тахрір. У пошуках втраченої революції” (2015) про події “арабської війни” та “Загублений острів. Книга репортажів з окупованого Криму”.

 

НІКІТА МЄКЄНЗІН – експертОператор постановник, креативщик і комунікаційник. Працює в рекламі, ЗМІ та є співзасновником креативного агентства Сofounder agency.

 

СКІЛЬКИ ЦЕ ЗАЙМЕ ЧАСУ

Ви можете завершити цей курс протягом 4 годин протягом декількох підключень.

 

 
×
One Last Thing!

Check your email inbox and click on the email verification link we just sent you.

If it doesn’t reach your inbox in a few moments, it might be in your spam folder. Don’t forget to add our email address to your contacts if it did end up in spam! That’ll make sure it doesn’t happen again.

As soon as you’ve verified your email, you’ll be able to continue.


Continue

×

Confirm Payment

Payment Unavailable. Try again later.

Мобільна журналістика та сторітелінг

Free


Credit Card
PayPal